O nás

Pár slov o firmě

Naše truhlářství patří spíše do kategorie malých rodinných firem. Ale i přesto se nám daří zvládnout nejen menší zakázky, ale i větší a odvážnější projekty.
Specializací naší firmy je výroba (včetně montáže) zakázkového nábytku, ale i vestavěných skříní, dětských pokojů a kuchyní, s možností dodání vestavných kuchyňských spotřebičů. Moderní nábytek na míru zhotovujeme nejen pro domácnosti, mezi naše stálé odběratele patří také firmy a další organizace (na zakázku vyrobíme veškerý kancelářský nábytek). S různými výrobky z naší profesionální truhlářské dílny se můžete setkat jak v interiérech, tak i venkovním prostředí. Pro exteriéry vyrábíme a montujeme například ploty, altány či pergoly.
Při výrobě vycházíme především z konkrétních představ zákazníků, a velmi dbáme na kvalitu práce i použitých materiálů. Pokud si klient neví s výběrem vhodného materiálu rady, ochotně mu poradíme a poskytneme všechny potřebné informace. Konzultovat s námi můžete také volbu ideální povrchové úpravy, kování i doplňků.
Vzorky naší práce si prohlédněte v naší fotogalerii.
Pokud se chcete na cokoli zeptat, neváhejte a kontaktujte nás!

Čím se zabýváme

Naše zaměření je zakázková výroba prakticky čehokoliv, co s truhlářstvím souvisí a co s ohledem na rozměry, tvar, barevnost či škálu materiálu, prostě jinak než zakázkovou výrobou řešit nelze.

naše nabídka

Zakázková výroba ze dřeva
Kuchyňské linky
Postele z masivu
Vestavěné skříně
Pergoly
Garažová stání
Altány

Kontakty

Na Poříčí 633
518 01 Dobruška
mobil: 604 549 385
jednatel: Marek Domáček
IČ: 684881316 
DIČ: 774 246 920
© 2019 Truhlářství Domáček | Vyrobilo studio

Zásady ochrany osobních údajů.